This website uses cookies to improve user experience. By using our website you consent to all cookies in accordance with our Cookie Policy.  > Read more

Close

Het TERGON Comfort-programma:

Extra comfortabel dankzij TwinComfortsysteem
De T4 biedt u op maat gemaakte ergonomie en het hoogste zitcomfort. Bovendien standaard in elke T4: TwinComfort. De speciaal door TERGON ontwikkelde dubbele kussentechniek verbindt voelbaar comfort met uitstekende zitergonomie.
 
  1. chat
  2. de
  3. at
  4. be

Zwitserland

TERGON Bürostuhlhersteller GmbH
Les-Grands-Champs 60
CH-1483 Montet (Broye)
Tel: 0041 (0) 26 665 00 45
Fax: 0041 (0) 26 665 00 75
welcome@tergon.ch

TERGON Klantenservice
Karen Bertschy  karen.bertschy@tergon.ch
Carmen Clément  carmen.clement@tergon.ch
Jana Zarubova  jana.zarubova@tergon.ch

Sale West-Zwitserland, BE, SO, VS
Pascal Bertschinger pascal.bertschinger@tergon.ch
Mobile: 079 870 33 72

Sale Noord-, Oost- en Centraal-Zwitserland
TERGON Servicecenter Sigrist
Römerfeldstrasse 1
CH-8623 Wetzikon
Tel.: 0041 (0)43 488 20 10
Fax: 0041 (0)43 488 20 11
Anita Sigrist  anita.sigrist@tergon.ch


TERGON centro di servizio
Via G.Motta 10 - fabbricato L FFS
CH - 6828 Balerna
Tel.: 0041 (0)91 683 54 20
Fax: 0041 (0)91 683 54 22
welcome@tergon.ch

Duitsland

TERGON Servicecenter Südbayern
Mangfallstr. 27
D-81547 München
Tel.: 0049 (0) 89 693 81 381
Fax: 0049 (0) 89 693 81 382
Christian Weiss
Email: christian.weiss@tergon.ch

TERGON Servicecenter Ostbayern
Am Sonnenhang 74
D-84137 Vilsbiburg
Tel.: 0049 (0) 8741 5720044
Fax: 0049 (0) 3222 1096145
Achim Kindler
Email: achim.kindler@tergon.ch

TERGON Servicecenter Baden Württemberg
Marbacherstr. 5
D-71729 Erdmannhausen
Tel.: 0049 (0) 7144 89 72 502
Fax.: 0049 (0) 7144 89 72 503
Christian Weiss
Email: christian.weiss@tergon.ch

TERGON Servicecenter Rhein / Main
Am Kindergarten 6
D-63937 Weilbach
Tel: 0049 (0) 9373 / 20 40 45
Fax: 0049 (0) 9373 / 90 28 84
Jürgen Hartmann
Email: juergen.hartmann@tergon.ch

TERGON Servicecenter NRW
Görlitzer Str. 9
D-50858 Köln
Tel.: 0049 (0) 2234 988 41 40
Fax: 0049 (0) 2234 988 41 41
Jürgen Hartmann
Email: juergen.hartmann@tergon.ch

TERGON Servicecenter Norddeutschland
Gutenbergstr. 5
D-21521 Wohltorf
Tel.: 0049 (0) 4104 90 78 64 4
Fax: 0049 (0) 4104 90 78 64 49
Martin Stojkovic
Email: martin.stojkovic@tergon.ch

TERGON Servicecenter Berlin
Melli-Beese-Straße 41
D-12487 Berlin
Tel: 0049 (0) 30 722 96 316
Fax: 0049 (0) 30 221 622 546
Christian Weiss
Email: christian.weiss@tergon.ch

TERGON Servicecenter Regensburg
Sonnenstr. 10
D-93098 Mintraching
Tel.: 0049 (0) 9406 959429
Fax: 0049 (0) 9406 959424
Gerwald Niebler
Email: gerwald.niebler@tergon.ch

TERGON Servicecenter Nürnberg
Les Grands-Champs 60
CH-1483 Montet (Broye)
Tel: 0041 (0) 26 665 00 45
Fax: 0041 (0) 26 665 00 75
Email: welcome@tergon.ch

Oostenrijk

TERGON Bürostuhlhersteller GmbH
Les-Grands-Champs 60
CH-1483 Montet (Broye)
Tel: 0041 (0) 26 665 00 45
Fax: 0041 (0) 26 665 00 75
 
Georg Endler: georg.endler@tergon.ch

BENELUX

 

België

TERGON Servicecenter Benelux
Aarschotsesteenweg 33
B-3110 Rotselaar
Christoph Hohl
Tel.: 0032 (0)16 44 33 62
Fax: 0032 (0)16 44 60 05
Email: christoph.hohl@tergon.ch

 

Luxemburg

TERGON Servicecenter Luxembourg
11 Kiirchestrooss
L-5741 Filsdorf
Christoph Hohl
Tel.: 00352 27 68 72 55
Fax: 00352 27 68 72 56
Email: christoph.hohl@tergon.ch

 

Nederland

TERGON Servicecenter Nederland
Blauwe Hof 40-12
NL-6602 WX Wijchen
Mark Wintjes
Tel.: 0031 (0)24 641 51 58
Fax: 0031 (0)24 641 27 71
Email: mark.wintjes@tergon.ch
Christoph Hohl
Tel.: 0031 (0)24 642 18 22
Fax: 0031 (0)24 642 34 67
Email: christoph.hohl@tergon.ch

Gratis Test

Doe nu een test met een Zwitsere Bureaustoel. We geven bedrijven nu de kans om een gratis test te doen. Onze Tergon medewerker zal een bureaustoel in uw bedrijf leveren en deze aanpassen aan uw lichaam en uw persoonlijke zithouding. Zo kan u uw rug versterken met onze bewegingsmodule gedurende 4 volle weken en genieten van het Twin Comfort Systeem. Als u daarna de stoel wenst terug te geven, dan komen we die zelf ophalen en dit zonder extra kosten voor u. Een aanbod dat u niet kan weigeren?

 

Graag de antwoordstrook hieronder invullen en drukken op "Versturen". Daarna zal een TERGON medewerker een Ergo Bureaustoel leveren die u 4 weken lang gratis kan uittesten zonder enige verplichting.

Close